Alle Farben 20.5.2017 v klubu Mecca Praha 


Německá deep-housová hvězda musela ze zdravotních důvodů zrušit tři evropská vystoupení a to pražské je mezi nimi. Samotná akce se uskuteční dle plánu a vy se můžete i nadále těšit na skvělou noc plnou letních tónů v podání italského Spada a českých Deep Deer a Strain.

SE ZAKOUPENOU VSTUPENKOU MÁTE VOLNÝ VSTUP DO KLUBU MECCA.

Vrácení vstupného:
Veškeré online platby (platby kartou) za zakoupené vstupenky a HOMEtickety budou automaticky vráceny na bankovní účty, z kterých byly platby provedeny.

Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce bude vracet tentýž prodejce. U něj si můžete od 22. května zažádat o vrácení vstupného.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení. V případě otázek nás kontaktujte na info (@) unitedmusic.cz

Předprodeje jsou zastaveny a v den akce je možné koupit základní vstupenky za 250 Kč a VIP vstupenky za 490 Kč.


Alle Farben je Berlínská hvězda, jež po letech cestování kolem celého světa opravdu není jen začátečník. V posledních letech je znám jako producent těch nejchytlavějších letních hitů jako jsou ‘Please Tell Rosie’, ‘She Moves’ a ’Supergirl’. S těmito hity a spoustou dalších skladeb zamíří do pražského klubu Mecca, a to v sobotu 20. května 2017.

Line-up: Alle Farben | Spada | Deep Deer | Strain

Alle Farben miluje experimentování a jednoduše neuznává hranice hudebních žánrů. Během svého vystoupení propojuje všechny hudební styly: potkává se s klasickou nebo swingovou hudbou a pohybuje se mezi technem, minimalem a housem. Nikdy pro něj nebylo problémem zahrát v klubu nebo na festivalu třeba Čajkovského, naopak je to spíše vítanou výzvou. Jeho DJ sety jsou vždy propojeny s dramatickým konceptem a to s ohledem na estetiku. Nikdo netouží více prezentovat své melodie v jasném světle než Alle Farben. Jak sám říká: „Pokud jde o vnímání, hudba není až tak odlišná od barev – intenzita je určována emocemi.“

VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI Ticketportal.cz a GoOut.cz 

ZÁKLADNÍ VSTUPENKY – 499 Kč / 599 Kč / 699 Kč
ZTP/P vozíčkář + průvodce – 499 + 1 Kč (ZTP/P má přístup pouze do přízemí klubu Mecca) rezervace@ticketportal.cz
VIP VSTUPENKY – 999 Kč / 1099 Kč
VIP BALÍČKY – mecca.cz/allefarben

VIP vstupenky (omezené množství) zahrnují: oddělený VIP vchod do klubu, VIP toalety a přístup na VIP balkon se sezením a výhledem na představení.

Vždy nám na akcích záleželo hlavně na atmosféře, a proto jsme se na základě stávajícího prodeje vstupenek rozhodli přesunout akci s Alle Farbenem do klubu Mecca. Přesun do menšího klubu zajistí, že si všichni užijí skvělou atmosféru a první vystoupení Alle Farben v Čechách.
Pokud změna místa nesplňuje Vaše očekávání, nejpozději do 19. května požádejte o vrácení vstupného zasláním emailu na info (@) unitedmusic.cz. Vstupenky do původního klubu Sasazu zůstávají v platnosti i do klubu Mecca.

Minimální věk pro vstup na akci je 18 let!

Událost na Facebooku: Alle Farben

Alle Farben
22:00 – 05:00 20.5.2017
klub Mecca Praha


Vstupenky


 

Related Projects