Marku Schulz – OPEN TO CLOSE 10.2.2017 klub Sasazu 

Po vyprodané open-to-close akci v loňském roce se Markus Schulz vrací do pražského klubu Sasazu, aby předvedl další maratónský set. Očekávejme 7-mi hodinovou (nebo delší) hudební cestu napříč různými styly dotýkající se tmavého a temného trance, progressive trance, tech-trance a techna jež budou smíchané tím nejčistším způsobem. Po celou noc bude na stagi jedině legenda Markus Schulz a představí se ve 3 rozdílných fázích. Prvně jako warm-up DJ, začne pomalejším tempem, které bude gradovat dokud se nedostane do místa pro headlinera, kdy vystupuje jako obvykle a kdy hraje jako při nám známých setech Markuse Schulze. Ve třetí části se promění v after-hour DJe, jež nám naservíruje tvrdý a tajemný set označovaný jako „králičí nora“ a ukončí naši cestu výběrem nejlepších tracků v jeho „unicorn slayer“ stylu.

Předpokládáme, že akce OPEN TO CLOSE s Markusem bude znovu velmi speciální, zajistěte si proto svou vstupenku v předstihu.

VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI Ticketportal.cz

ZÁKLADNÍ VSTUPENKY – 599 Kč / 699 Kč
ZTP/P vozíčkář + průvodce – 499 Kč + 1 Kč (ZTP/P má přístup pouze do přízemí klubu Sasazu) – rezervace (@) ticketportal.cz
VIP VSTUPENKY – 999 Kč / 1099 Kč – VYPRODANÉ
VIP STOLKY LOUNGE – 20.000 Kč (zahrnuje 8x VIP vstupenku a 10.000 Kč konzumaci) – VYPRODANÉ
VIP STOLKY BALKON – 25.000 Kč (zahrnuje 10x VIP vstupenku a 15.000 Kč konzumaci) – VYPRODANÉ

V případě zájmu o VIP stolek nás kontaktujte na: info (@) unitedmusic.cz

VIP vstupenky (omezené množství) zahrnují: oddělený VIP vchod do klubu, VIP toalety a přístup na VIP balkon a lounge se sezením a skvělým výhledem na představení.

Minimální věk pro vstup na akci je 18 let!

Facebooková událost: Markus Schulz

Markus Schulz – OPEN TO CLOSE
22:00 – 05:00 10.2.2017
klub Sasazu Praha
Vstupenky: Ticketportal.cz

Related Projects

Start typing and press Enter to search