Vstupenky sítě SAZKA TICKET lze zakoupit u jakéhokoliv on-line terminálu ve sběrnách společnosti SAZKA, tj. na více než 6 500 prodejních místech v ČR. Terminály jsou umístěny na pobočkách České pošty, prodejnách tabáku a tisku, čerpacích stanicích, hypermarketech, atd. Vstupenky na www.sazkaticket.cz můžete nyní uhradit i platební kartou. Dále je možné vstupenky zakoupit také skrze webové stránky www.sensation.com. E-tickety je možné zakoupit v síti Paylogic.nl. 

 

SENSATION ENTRANCE TICKET

Majitelé základních vstupenek mají přístup na plochu, přilehlé tribuny v prvním patře, a volný pohyb na chodbách v prvním patře. Vstup do O2 areny je umožněn několika vstupními koridory na severní straně.

 

1.250 Kč – Omezený počet

1.490 Kč do 31.3.2013

1.590 Kč do 25.5.2013

1.690 Kč na místě

 

SENSATION VIP TICKET

2.900 Kč 

 

VIP Ticket umožňuje majitelům vstup na luxusní VIP terasu s omezenou kapacitou. Terasa je vybudována na hlavní taneční ploše O2 areny, a nabízí bary s širokým sortimentem nápojů, a také skvělý výhled na Sensation show. Vstupenka opravňuje ke vstupu na hlavní taneční plochu a přilehlé tribuny. Pro vstup do O2 areny použijte vchod č. 1 na severní straně.

 

SENSATION GOLDEN TICKET

4.900 Kč

 

Sensation Golden Ticket nabízí možnost využít maximálního pohodlí luxusního klubového patra O2 areny, jež kromě několika barů či šatny zdarma, nabízí bohatý catering po celou dobu akce v ceně vstupenky. S Golden vstupenkou je umožněn vstup i na taneční plochu, nikoliv však na VIP terasy. Pro majitele těchto vstupenek je vyhrazen vchod č. 9. Prodej probíhá na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin, nebo na emailu Finkousova@bestsportarena.cz

920x420_SENSATION_um_djs

Start typing and press Enter to search