TRANSMISSION AUSTRALIA 2017, 30. 09. 2017 Etihad Stadium Melbourne Transmission Australia 2017

AUSTRÁLIE ZAŽIJE SVĚTOVĚ NEJVĚTŠÍ TRANSMISSION FESTIVAL V JEDNOM Z NEJVĚTŠÍCH INDOOR AREÁLŮ SVĚTA – ETIHAD STADION

Po vyprodané premiérové show v Hisense Arena v roce 2016, hrdě oznamujeme, že se ikonický Transmission Festival tento rok vrací do Austrálie – větší a lepší než kdy dříve. 

V sobotu 30. září přivítá Etihad Stadion tisíce milovníků taneční hudby z celé Austrálie a světa na show Transmission ‚The Lost Oracle‘. Bude to také první akce elektronické taneční hudby od roku 2010 v Etihad Stadionu, což je jeden největších indoor stadionů světa. Tato událost představí hudební kulturu a zábavu v Austrálii, ukáže směr vynikající produkcí a kvalitní show s elektronickou taneční hudbou. 

Po úspěšných show v Praze od roku 2006 a v Bangkoku začátkem tohoto roku Transmission Festival v Austrálii 2017 zapíše v Etihad Stadionu další skvělou kapitolu do skvělé historie Transmission. Místo konání, návštěvníci, line-up a prvotřídní show a produkce Transmission vytvoří magickou noc, o které bude Australská taneční scéna ještě hodně dlouho mluvit! Transmission Festival je celý o kvalitě a skvělých zážitcích, a proto jako v loňském roce dorazí silný 20ti členný tým z Evropy, aby zařídili, že produkce bude na stejné úrovni jako na ostatních show, ne-li vyšší.

Show ohromí vaše smysly a dá nový význam slovům ‚Hudební zábava‘. Tento událost představí masivní stage o velikosti větší než 1000 m2 se 42 lasery, 350 osvětlovacími tělesy, 300 m2 LED obrazovek, zvukovým systém Funktion-One, 400 pyro efekty, desítkami CO2 kanónů a s konfetami, tanečnicemi a herci. V příběhu nebudou chybět podstatné ‚Show movies‘ se speciálními vizualizacimi vytvořeními holandským VJ teamem – Vision Impossible.

Aftermovie z Transmission Praha 2016

Aftermovie z Transmission Melbourne 2016

Více novinek ohledně line-upu, cestovních balíčků a vstupenek bude brzy následovat.

Transmission Australia 2017
Sobota 30.09.2017
Etihad Stadium Melbourne, Australia
6pm-4am (nový čas)
Minimální věk: 18+

► Zaregistrujte se pro novinky: Transmission register page
► Facebooková stránka události: Transmission Australia 2017
► Cestovní balíčky: Festicket
► Facebooková stránka: Transmission Festival

#TM17Mel

Related Projects

Start typing and press Enter to search