Transmission ‚The Lost Oracle‘ – 29.10.2016 O2 arena

V sobotu 29. října oslaví Transmission Festival své 10-ti leté výročí s premiérovou show nazvanou ‘The Lost Oracle‘ (Ztracená věštkyně).
Tato konkrétní akce nám slibuje, že se stane nezapomenutelnou nocí. Nová show nás zavede do chrámu, kde se pokusíme získat informace o budoucnosti a rozluštit ji z magické krychle. Více než kdykoliv předtím bude tato show audiovizuální podívanou, kde se propojí zvuk a vizuální svět. Můžete očekávat neobyčejné množství laserů v kombinaci s více než 300 světelnými instalacemi, jež budou detailně propojeny se speciálními efekty, video-mappingem a vystoupeními tanečníků a herců, a vytvoří tak výjimečnou show, která s jistotou ohromí vás a vaše smysly.

LINE-UP:
Markus Schulz
Ferry Corsten presents Gouryella
John O’Callaghan
MaRLo
Vini Vici
Driftmoon b2b ReOrder
Orkidea
Thomas Coastline – warm-up
Vision Impossible – Transmix

Přidejte si naše kanály a dostávejte novinky vždy jako první:
Facebook Eventpage – Facebook Fanpage – TwitterGoogle+Instagram

VSTUPENKY:
ZÁKLADNÍ VSTUPENKY jsou k dispozici v několika cenových vlnách  999,-/1199,-/1299,-/1399,-/1499,- Kč.
KARE VIP LOUNGE vstupenky (zahrnují VIP vchod, VIP šatnu, VIP toalety a welcome drink) jsou k dispozici v omezeném množství za 2 500 Kč.
Základní a KARE VIP LOUNGE vstupenky jsou v prodeji prostřednictvím sítě Ticketportal a na webu Transmission.cz.

GOLDEN VSTUPENKY:
K dispozici pro ty, kteří si chtějí užít Transmission nejenom na taneční ploše, ale i v luxusním klubovém patře pražské O2 areny s maximálním komfortem a přepychem. Golden vstupenky budou k dispozici za 4 750 Kč a je nutno je objednat zasláním e-mailu na adresu: Finkousova (@) bestsport.cz

CESTOVNÍ BALÍČKY:
Pokud cestujete na Transmission ze zahraničí, máte na výběr také kompletní balíček se vstupenkou a ubytováním v hotelu či apartmánu. Navštivte stránky našeho oficiálního partnera – Festicket.com.

Přidejte se k zážitku, kdy tisíce lidí sdílejí pocit sounáležitosti a protancujte celou noc v oceánu světel obklopeni pyro efekty a velkolepou laserovou show, která zaručeně předčí vaše očekávání. Transmission se na vás těší. Přijďte a vytvořte si spolu s námi nový zážitek.

TRANSMISSION Praha 2016
29. 10. 2016
O2 arena Praha, Česká republika

Vstup otevřen: 20:00 (letní čas)
Konec: 06:00 (zimní čas)

#TM16Prg

Related Projects

Start typing and press Enter to search