FEDDE LE GRAND – POSLEDNÍ INFO & ČASOVÝ ROZVRH

 In Novinky

Do pražského klubu Sasazu se již tento pátek vrátí holandská hvězda a milovaný DJ, Fedde Le Grand. Jeho set bude jistě nabitý energií a emocemi, tak jak to Fedde umí. Mimo jiné skvosty, které vznikly ve Feddeho hlavě, se můžeme těšit na čerstvě vydané skladby z alba Something Real. Páteční akce je zároveň součástí jeho celosvětové tour spojené se zmíněným albem. V Sasazu zažijeme „něco neskutečného“.

Klub Sasazu se tentokrát otevře ve 21:30, abychom zkrátili frontu u vchodu. Prvním setem nás rozehřeje Bon Finix, po něm se k mixu dostane Sasha Vee, který se na předskakování opravdu pečlivě připravoval. V 1:00 přivítáme na podiu hvězdu Fedde Le Granda, kterého si užijete zhruba do tří hodin. Pokračování bude v rychlejším tempu Chrise Daviese. Závěr akce bude v podání Maneneho. Večer bude jistojistě gradovat. Vydržíte až do konce?

Poslední vstupenky jsou prozatím ještě v prodeji u Ticketportal. Pokud nebude vyprodáno dříve, budou vstupenky k dispozici u Ticketportal do začátku akce, poté jen u vstupu do klubu. Páteční prodej základních vstupenek je za cenu 799 Kč.
VIP je kompletně vyprodané a to včetně stolů. VIP vchod je z boční strany klubu. VIP vstupenky zahrnují zrychlený vstup do klubu, šatnu, VIP bary a toalety a přístup na balkony a do lounge.

Pokud ještě nemáte vstupenku, doporučujeme ji zakoupit jen u Ticketportal, abyste předešli případným nepříjemnostem.

Přejeme Vám příjemný a ničím nerušený zážitek. Vidíme se na tanečním parketě!

Časový rozvrh:
21:30 – OTEVŘENÍ KLUBU
21:30 – Bon Finix
23:30 – Sasha Vee
01:00 – FEDDE LE GRAND
03:00 – Chris Davies
04:00 – Manene
05:00 – KONEC

FEDDE LE GRAND ŽIVĚ V SASAZU
08. 04. 2016 – klub Sasazu
Bubenské nábřeží 306/13, Praha 7

Vstupenky: Ticketportal.cz

Recent Posts

Start typing and press Enter to search