O NÁS

Společnost United Music Events byla založena v roce 2005 s cílem pořádat velké, vysoce kvalitní taneční akce. Od začátku United Music uspořádala více než 60 dokonale propracovaných eventů v České republice, většinou v Praze. Od roku 2014 United Music organizuje akce po celém světě a to konkrétně v Evropě, Asii a Austrálii. Tým United Music se v současné době skládá z Holanďanů a Čechů, kanceláře jsou umístěny v České republice a Holandsku.

Naším cílem je organizovat vizuálně atraktivní a exkluzivní hudební eventy, které přinášejí radost, pocit sounáležitosti, a kde se lidé mohou bavit a zároveň si odnést nové zážitky. Za tímto účelem jsme si vybudovali silné a loajální vztahy s partnery a našimi fanoušky.
Mezi nejznámější akce, jež jsou/byly pořádané United Music, patří Sensation a Transmission Festival, umístěné do O2 areny v Praze. Transmission je vlastní koncept United Music, který v roce 2013 oslavil 10. edici vyprodanou O2 arenou s 15.000 návštěvníky a milovníky tance z více než 50 zemí světa. V roce 2014 se uskutečnila první mezinárodní edice Transmission v Bratislavě na Slovensku a dále expanduje do Austrálie a Asii. V říjnu 2016 oslavila své 10-ti leté výročí s další vyprodanou pražskou O2 arenou a s návštěvníky z více než 60 zemí světa.

Dále United Music pořádá klubové akce s mezinárodně známými DJs jakou jsou Markus Schulz, Tiësto, Armin van Buuren, Above & Beyond, Fedde Le Grand atd. Některé z akcí byly pořádány v projektu s názvem „PURE“.
Kromě halových a klubových akcí také agentura United Music pořádala dva festivaly Pleasure Island s více než 7 různými stagemi a s více než 100 DJs na každé edici. Edice v roce 2010 se konala ve festivalovém parku v Hradci Králové a v roce 2011 na letišti v Roudnici nad Labem.

Společnost United Music je známá především svou precizností, kdy dbá na každý detail – cílem je organizovat akce na nejvyšší možné úrovni a vytvořit dech-beroucí produkci. To se projevuje jak v dekoracích, speciálních efektech a ozvučení, tak i na světelných show.

Naše mise: Přinášet pozitivní zážitky, které přinášejí pocit sounáležitosti, radost, zábavu, štěstí a spokojenost.
Naše vize: Vytvářet kvalitní taneční akce, po kterých lidé dychtí a už se nemohou dočkat, až se jich zúčastní.

Těšíme se na Vás na našich nadcházejících akcích, kde si společně můžeme vytvořit nové krásné zážitky!


DSC_1406

 

Start typing and press Enter to search