SENSATION PRAHA 2018 – POSLEDNÍ INFO A TIMETABLE

 In Novinky

Závěrečné přípravy velkolepé show SENSATION RISE jsou v plném proudu. Přinášíme všechny důležité informace, díky kterým si užijete ničím nerušený zážitek.

DRESSCODE
Na Sensation je povolen vstup pouze v bílém oblečení. Boty a doplňky nemusí být bílé barvy. Modré, ani světle modré džíny nejsou povoleny, pouze bílé. Pokud nebudete oblečeni v bílém, nebude vám na Sensation umožněn vstup ani s platnou vstupenkou. Rovněž vám nebudou vráceny peníze za vstupné.

BE PART OF THE NIGHT, DRESS IN WHITE!

ČAS OTEVŘENÍ ARENY – VCHODY
Brány O2 areny se otevřou ve 20:30, kdy rovněž začne hrát warm-up DJ WHOISJODY. Akce končí v 5:30. Hlavní vchod pro držitele základních vstupenek najdete na severní straně. Držitelé VIP vstupenek mají přístup do O2 areny přes vchod č. 1 na severní straně. Držitelé Golden Tickets mají vstup č. 9 na severní straně, viz mapa níže.

BEZPEČNOST NÁVŠTĚVNÍKŮ
Bezpečnost našich fanoušků a návštěvníků byla, je a vždy bude na prvním místě. Při vstupu do O2 areny probíhá bezpečnostní kontrola za pomoci bezpečnostních rámů a zařízení RTG. Zajištění bezpečnosti objektu O2 areny je detailně řešeno Směrnicí bezpečnosti areny. Před každou akcí je také informována i Policie ČR, která se řídí dle zákona a její jednotky jsou v těchto dnech v plném nasazení, aby zajistily bezpečnost veškerých konaných a plánovaných akcí v O2 areně.

VSTUPENKY
VIP vstupenky jsou vyprodané. Základní vstupenky jsou ještě k dispozici na www.sensation.com a v síti Ticketportal. Vstupenky si bude možné také zakoupit v den akce. Poslední Golden vstupenky mohou být také zakoupeny v O2 areně – na vstupu č. 10. Abyste se vyhnuli pozdějším nedorozuměním, vřele vám doporučujeme zakoupit vstupenky pouze prostřednictvím oficiální prodejní sítě. Majitelům e-ticketů doporučujeme vstupenku vytisknout. Návštěvníci, kteří mají vstupenky s přístupem na taneční plochu, obdrží u vstupu identifikační náramek. Bez identifikačního náramku nebude vstup na plochu možný. 

GOLDEN TICKETY
Majitelé GOLDEN TICKETŮ vstoupí do O2 areny vchodem č. 9, kde dostanou identifikační náramek, který je opravňuje ke vstupu na taneční plochu. Vstupenka GOLDEN TICKET jim umožní použít eskalátory na klubové patro, kde dostanou druhý identifikační náramek. Vstupenku je nutno mít po celou dobu u sebe, pro případné využití eskalátorů.

VÝMĚNA PAYLOGIC E-TICKETŮ
E-tickety, zakoupené přes Paylogic, musí být vyměněny za originální Ticketportal vstupenky na pokladnách Paylogic na severní straně O2 areny, viz mapa. Vstupenky si můžete vyměnit v den konání Sensation od 18:00 do 03:00.

MINIMÁLNÍ VĚK
Minimální věk pro vstup na Sensation je 18 let. Více informací naleznete v návštěvním řádu O2 areny. 

PLATBY V O2 ARENĚ
Platby v O2 areně jsou přijímány v hotovosti a z velké části i platebními kartami v Kč a Eurech. V severním foyer areny se nachází bankomat, viz mapa.

TOALETY
O2 arena nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma. Pro VIP hosty jsou k dispozici také VIP toalety, které se nachází na západní straně, poblíž GOLDFINGERS VIP TERRACE. 

FOTKY A VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na Sensation, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty / GoPro kamery. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery mohou používat pouze speciálně akreditovaní návštěvníci. Akreditace pro letošní edici jsou již uzavřené. 

FOTOGRAFOVÉ A PRESS AKREDITOVANÍ
Fotografové a mediální partneři naleznou své akreditace v Akreditačním centru O2 areny, které se nachází v 1. patře (použijte venkovní eskalátory) za vchodem č. 31.

SENSATION MERCHANDISE
Stánek Sensation Merchandise najdete ve foyer O2 areny (viz mapa – označení „M“). K dostání budou trička, čepice s logem Sensation, brýle atd.

ŠATNA
Šatna pro majitele základní vstupenky stojí 50 Kč (nebo 3 EUR) a nachází se ve 4. patře O2 areny. Dostanete se k ní přes eskalátory v severním foyer. K dispozici je omezené množství 600 skříněk, do kterých se vejdou 4 bundy. Pronájem skříňky stojí 200 Kč (nebo 10 EUR) + 100 Kč (5 EUR) depozit, který Vám bude vrácen při odevzdání klíče. Do své skříňky máte přístup celou noc. Ohledně ztracených věcí, či reklamací po akci nás prosím kontaktujte na následujícím tel. čísle: +420 608 966 865. 

VIP ŠATNA
VIP šatna se nachází naproti vchodu na GOLDFINGERS VIP TERRACE (viz mapa) a je k dispozici zdarma pro držitele VIP vstupenky. Tato šatna má omezenou kapacitu. Ohledně ztracených věcí, či reklamací po akci nás prosím kontaktujte na následujícím tel. čísle: +420 608 966 865.

ZTRÁTY A NÁLEZY
Ztráty a nálezy budou po celou dobu akce na info stánku, viz mapa. Po akci je možné obrátit se na dispečink O2 areny +420 266 771 000 nebo poslat e-mail to dispecink@bestsport.cz

HLADINA HLUKU
Hladina hluku se na akci pohybuje mezi 102 a 105 decibely. Abyste si chránili svůj sluch, doporučujeme vzít si špunty do uší, které můžete rovněž zakoupit v Merchandise stánku, viz mapa.

PARKOVÁNÍ
Pro parkování můžete využít parkoviště, které se nachází v bezprostřední vzdálenosti O2 areny. Přečtěte si pečlivě informace o parkování.

TAXI
V průběhu celé noci budou před O2 arenou stát vozy taxislužby. Najdete je poblíž hlavního vchodu v ulici Ocelářská. Dejte si pozor na ceny taxíků a využijte i dostupné mobilní appky na transport.

VEŘEJNÁ DOPRAVA
O2 arena se nachází v ulici Českomoravská č. 2345/17, Praha 9. Vedle O2 areny je stanice metra „Českomoravská“. Dále zastávka tramvaje „Multiaréna Praha“ a autobusu „Českomoravská“. Vlakové nádraží „Praha-Libeň“ se nachází v pěší vzdálenosti od areny. Více info o dopravě do a z areny najdete zde. 

ZÁKAZ KOUŘENÍ
V celém vnitřním prostoru O2 areny je zakázáno kouření, včetně elektronických cigaret. Více informací: http://www.o2arena.cz. Kouřit se smí pouze venku před O2 arenou. Ven z areny a zpět se dostanete, vyhrazeným východem/vchodem. Mějte na paměti, že pro opětovný vstup do O2 areny je potřebné mít při sobě vždy vstupenku! 

NENÍ POVOLENO!
Do O2 areny je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé, ani měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, laserová ukazovátka, hole, tzv. selfie tyče a teleskopické hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat bezpečnost návštěvníků akce. Oblečení, nebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Dění před a během akce můžete také sledovat prostřednictvím následujících kanálů:
Facebook Sensation  –  Instagram Sensation

ČASTO KLADENÉ DOTAZY
V případě, že máte nějaké dotazy, zašlete e-mail na info@unitedmusic.cz nebo zprávu na Facebook stránce Sensation Prague.

 

PŘEJEME VÁM, ABY PRO VÁS BYLA LETOŠNÍ SENSATION ÚŽASNÝM ZÁŽITKEM! UVIDÍME SE NA TANEČNÍM PARKETU!

 

Sensation Rise
23.6.2018
O2 arena Prague
www.sensation.com
www.unitedmusic.cz

Sledujte nás na sociálních sítích:
FACEBOOK EVENT
SENSATION Facebook page
UNITED MUSIC Facebook page
SENSATION PRAGUE Facebook page

SENSATION PRAGUE Instagram

Recent Posts

Start typing and press Enter to search