SENSATION – CELEBRATE LIFE V PRAZE!

 In Novinky

Sobota, 28. května 2011 bude datem, kdy se Sensation vrátí do magické Prahy. Tisíce nadšených a nedočkavých návštěvníků z celého světa se opět sejdou v Praze, aby zažili smyslnou a nezapomenutelnou noc v nejmodernější hale ve střední a východní Evropě, v pražské O2 areně.

Po čtyřech beznadějně vyprodaných edicích i páté vydání s podtitulem „Celebrate Life“ slibuje další unikátní zážitky. V této show budete absolutním středem pozornosti v neopakovatelném prostředí, kde se každému z vás naskytne senzační zážitek, kdy špičkoví DJ´s obklopeni mnohatisícovým davem vytvoří zcela speciální atmosféru a unikátní projev sounáležitosti a štěstí. Sensation je událostí, kde lidé ve vzájemné interakci prožijí inspirativní noc, kterou je hudebně provedou ti nejlepší DJ´s planety. Uhaste svou zvědavost, povolte uzdu své fantazii, a vytvořte si okouzlující vzpomínky jako za snu na další Sensation v sobotu, 28. května v Praze.

Předprodej vstupenek na SENSATION – Celebrate Life, které je momentálně možné zakoupit za cenu 1599 Kč, v dubnu a květnu se pak vstupenky budou prodávat za konečných 1699 Kč. V prodeji jsou také VIP vstupenky za 2900 Kč v sekci vstupenky.

Prodej základních vstupenek probíhá na všech 7.000 terminálech Sazka a.s., tzn. na přepážkách České pošty, v prodejnách tisku a tabáku, v síti čerpacích stanic a obchodních řetězců a dalších místech. Koupí vstupenky na Sensation Česká Republika také podporujete organizaci dance4life, kdy 0,25 Eur z každé vstupenky jde právě této organizaci na globální boj proti AIDS. Tato suma bude následně zdvojnásobena United Music a Sensation.

Přidáte se k nám na Sensation v Praze? Proč o tom neinformovat vaše přátele a nás kliknutím na tento odkaz , a potvrdit vaši účast na Sensation – Celebrate Life Prague 2011 – oficiální stránce této události na Facebooku.

Více informací o Sensation najdete na www.sensation.com

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=FU00UnpZZB0′]

Recent Posts

Start typing and press Enter to search