SENSATION PŘICHÁZÍ S ROZŠÍŘENOU NABÍDKOU PRO VIP HOSTY

 In Novinky

V sobotu 28. května 2011 se vrací světoznámá show Sensation do magické Prahy. Tisíce nadšených a nedočkavých návštěvníků z celého světa tak opět zažije smyslnou a nezapomenutelnou noc v nejmodernější hale ve střední a východní Evropě, v pražské O2 areně.

Sensation nabízí těm nejnáročnějším prožít nezapomenutelnou noc ve speciálních VIP prostorách, které vždy nabízejí něco exkluzivního a jedinečného. Zde přinášíme jejich stručný přehled s výhodami a informacemi o prodeji.

SENSATION VIP TICKET

Pro majitele této VIP vstupenky bude na ploše O2 areny vybudována luxusní VIP terasa s omezenou kapacitou, která nabídne několik barů s širokým sortimentem těch nejlepších nápojů, ale hlavně nejlepší výhled na Sensation show z prvních řad na stejné úrovni jako DJ. Pro majitele těchto VIP vstupenek bude připraven speciální vchod do O2 areny, šatna zdarma, welcome drink a malé občerstvení. Vstupenky v ceně 2.900 Kč lze objednat prostřednictvím sekce vstupenky.

SENSATION EXCLUSIVE VIP TABLE

Pro skupiny 10ti osob jsme připravili možnost zakoupení exkluzivních VIP stolů, které se budou nacházet na jedné ze dvou luxusních VIP teras vybudovaných na taneční ploše. Exclusive table zahrnuje výhody jako vlastní VIP vstup, bottle service, finger food, osobní obsluha, šatna zdarma, a hlavně exkluzivní výhled na show z prvních řad na stejné úrovni jako DJ. Pro více informací nám zašlete email na adresu exclusive@unitedmusic.cz

Recent Posts

Start typing and press Enter to search