SLUŽBY

PRODUKCE

Naše agentura pořádá akce v celostátním i mezinárodním měřítku. Od malých klubových akcí, přes eventy v obřích halách až po kompletní vybudování outdoor festivalu na zelené louce. United Music Events ví, jak přetvořit potřeby a cíle organizátora v dokonalou produkci, která respektuje rozpočtové a termínové možnosti. Náš tým se skládá z lidí, kteří mají své vlastní profesní zázemí a specializaci. Díky tomu můžeme vždy sestavit tým přesně na míru dané akci, v souladu se všemi požadavky. Řídíme návrh kreativních konceptů a následnou implementaci návrhů do výroby. Přivádíme k životu jednotlivé komponenty show – od organizace stavby celé show, po řízení davu, od logistiky po řízení produkce. Myslíme si, že žádný úkol není příliš velký nebo malý a společně s klientem převádíme myšlenky do praxe – vytváříme podrobný plán a postaráme se o celou produkci.

ŘÍZENÍ PRODUKCE
– Produkční design
– Technické řízení
– Stage Design
– Design speciálních efektů
– Site management
– Kreativita celé show

SLUŽBY PRODUKČNÍHO DESIGNU
– 2D/3D CAD design
– Exekutiva produkčního designu
– Tvorba video obsahu
– Technické kresby
– Plány stavební plochy (akce)

TVORBA KONCEPTŮ

Inovativní koncepce Vám zajistí konkurenční výhodu, zvýší podíl na trhu a zdroje příjmů. Můžeme vytvořit zbrusu nový koncept přesně pro Vás na míru, ať už se jedná o firemní akce, klubovou party, akci v aréně pro tisíce návštěvníků nebo venkovní festival, dokážeme vytvářet koncepty, které překonají Vaši představivost. Díky našim zkušenostem víme, které nápady nejlépe fungují a jsou realizovatelné – jako např. téma, branding, zábava, design jeviště, nebo produkce show. Vždy se také snažíme, aby spolu vše dokonale ladilo. Pokud uvažujete o tom, jak překvapit své hosty nebo jen potřebujete zdroj inspirace, můžeme Vám nabídnout novou perspektivu, aby se podařilo vytvořit něco jedinečného. Protože každá akce je jedinečná a skládá se z řady detailů a aspektů, rádi s Vámi prodiskutujeme nápady a cíle, kterých chcete dosáhnout, abychom společně mohli vytvořit perfektní koncept pro Vaši akci.

BOOKING UMĚLCŮ

Booking interpretů je náročnou záležitostí a bez dobrých vztahů s maganementy a/nebo jednotlivými umělci může být značně obtížné Vámi vybraného interpreta získat pro plánovaný event. Díky naší více než desetileté zkušenosti s pořádáním hudebních akcí zaměřených na EDM a bookingem DJů a dalších interpretů máme s managementy nadstandardní vztahy a vyjednávání je pro nás tudíž daleko snazší. Zároveň Vám můžeme pomoci vytvořit kompletní Line Up sestávající ze vzájemně se doplňujících umělců, nebo zajistit výhodné balíčky více DJs z jedné skupiny, díky čemu lze obvykle dosáhnout zajímavých cenových nabídek.

Pokud chcete rezervovat oblíbeného umělce pro Vaši akci a nejste si příliš jisti jak postupovat při vyřizování bookingu, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám budeme nápomocni při rezervaci Vašich oblíbených DJů.

MARKETING, MEDIA, PR

Nabízíme Vám služby v oblasti marketingu, médií a Public Relations. Náš přístup kombinuje strategický pohled, kreativní zpracování a vysokou efektivnost – vše s cílem zvýšení zapojení Vaší cílové skupiny. V našem týmu pracují odborníci hovořící česky, německy, anglicky a holandsky.

Naše služby:

– Reklama
– Aktivace značky
– Event Marketing
– Direct Marketing
– Kampaně zaměřené na digitální marketing
– Vypracování a nastavení externí komunikační strategie
– Produktová komunikace
– Krizová komunikace
– Vztahy s médii – udržování a vytváření
– Mediální konzultace
– Monitoring médií
– Správa sociálních sítí

PR_Marketing1
KONZULTACE

S více než 10ti letou zkušeností s organizací eventů ve střední Evropě získala United Music Events cenné znalosti založené na praxi. Těchto znalostí využíváme v poskytování poradenství. Například v posuzování potenciálních lokalit pro akci, při vytváření risk analýzy, při vytváření produkčních plánů, přípravě stage designu, výběru vybavení či sestavování line-upu. Rádi Vám také poradíme, jak zrealizovat Vaše nápady a vytvořit realistický a transparentní plán v rámci Vašeho rozpočtu. To však nutně neznamená, že se budeme automaticky zajímat o praktickou realizaci z naší strany. Proto, nezávislé poradenství nesouvisí s implementací a může ho provádět třetí strana. Naším cílem je nejvyšší možnou měrou zlepšovat úroveň akcí a přesně takových výsledků, jaké jste od akce očekávali. 

consultation (1)
KORPORÁTNÍ AKCE

Kromě pořádání EDM akcí máme také zkušenosti v oblasti pořádání firemních akcí pro velké společnosti. Nezáleží na tom, jestli budete chtít zorganizovat tiskovou konferenci, uvedení produktu na trh, seminář, workshop, konferenci, vánoční akci, teambuilding či výroční firemní večírek – všechny tyto akce pro Vás můžeme uspořádat. Můžeme Vám zaručit, že se bude jednat o nezapomenutelnou událost, která Vás odliší od konkurence a bude zážitkem, na který budou Vaši zaměstnanci i obchodní partneři dlouho vzpomínat. Rádi zorganizujeme nezapomenutelné firemní akce pro pár desítek lidí nebo pro tisíce návštěvníků. Jsme schopni najít a zajistit atraktivní lokality, jež budou korespondovat s Vaši firemní image a stylem akce, kterou budete chtít uspořádat. Můžeme být v projektu zapojeni buďto od přípravných fází, přes realizaci až po jeho zhodnocení, nebo jen zajistit plynulý chod na místě v den akce díky přítomnosti některého z našich event manažerů.

SkodaTiesto
RÁDIO

Náš poslední potomek, Transmission Radio, spatřil světlo světa. Každou neděli Vám budeme přinášet další epizodu s nejnovějšími a největšími hity trance a progressive hudby z celého světa. Chybět nebudou ani guest mixy (Transmix), živé sety, speciály věnované albům a další. Transmission rádio, které uvádí Andi Durrant, bude vysílat každou středu v 18:00 SEČ na Digitally Imported (v budoucnu přibudou další stanice). Můžete se zapojit, diskutovat, napsat nám svůj názor či otázky a také své demo – a to prostřednictvím našich sociálních sítí nebo zde na webu Transmission Radio. Předchozí díly si můžete znovu poslechnout na Spotify a podcast naší show najdete také na iTunes. Zůstaňte naladěni a připravte se na to, že se z Vašeho domova stane taneční parket. Vítejte v Transmission rádiu.

TM_RADIO_iTunes_square_big