Techno stage: THE YOUNG TECHNO INNOVATOR BRIAN SANHAJI

 In Novinky

Brian Sanhaji, ještě jako mladý inovátor, toužící po produkování vlastního hudebního stylu si na počátku svého experimentování pohrával s beaty Hip Hopu. Ale poté co ho ovlivnili Prodigy, se začal více zaměřovat na Techno. Stejně jako pro mnoho jeho dalších vrstevníků v devadesátých letech, mu sloužil legendární klub „Omen“ ve Frankfurtu jako zdroj inspirace. Jeho první dvě nahrávky pod pseudonymem Relic byly vydány na labelu Triebtäter v letech 2000 a 2001.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=AqfZctz5F-w ‚]

Jako další krok následovalo založení jeho vlastního labelu Enable Recordings, kde vedle své vlastní produkce představil i další umělce jako The Advent či Andre Walter. Poté Brian dostal možnost vydávat na dalších labelech jako Punkt Music a Definition Records. V ten samý rok spustil projekt „Citizen Art“ spolu s dalším umělcem, zvaným Cess. Byly to však hlavně jeho vlastní nahrávky, které z něj udělaly žádaného umělce. V roce 2005, kdy podepsal smlouvu s CLR Booking se jeho vystupování rozrostlo i na velkolepé eventy jako Nature One a Detroit Electronic Music Festival. Vedle jeho úspěšného labelu Enable Recordings, založil začátkem roku 2008 další label Sonata Music. Ačkoliv tento label měl v plánu vydávat pouze digitální skladby, Brian začal vydávat i vinylové tracky, díky velkému úspěchu. Ve stejném roce vydal další úspěšnou skladbu „Cortosis“ a album „Stereotype“ na techno labelu CLR.

Když Brian není na turné nebo ve svém studiu, kde pracuje na nových skladbách a remixech, spolupracuje s vysoce úspěšnými značkami jako CLR, Cocoon Recordings či Spinclub Recordings. Na festivalu Pleasure Island se představí v rámci techno stage spolu s dalšími významnými jmény jako Joey Beltram, Cari Lekebusch, Nic Fanciulli a Joseph Capriati.

www.sanhaji-music.com
www.myspace.com/sanhajimusic
www.facebook.com/BrianSanhaji
www.twitter.com/BRIANSANHAJI

Recent Posts

Start typing and press Enter to search