TRANSMISSION PRAHA 2018 – ‚THE AWAKENING‘ TRAILER

 In Novinky

„Probuďte v sobě své spící já!“ – to je ústředním tématem letošního Transmission Festivalu, který se uskuteční 27. října v pražské O2 areně. Transmission Festival představuje trailer letošního tématu ‚The Awakening‘!

Celé téma bude mít několik kapitol. V sobotu 27. října se v pražské O2 areně vydáte na cestu magickým lesem, knihovnou moudrosti, křišťálovým chrámem a dalšími prostředími, která vás provedou skrytými zákoutími lidské mysli. Poznejte nepoznané, zažijte nečekané a probuďte v sobě své spící já!

Line-up vystupujících DJs je více než pestrý:

ABOVE & BEYOND
Návrat trance legendy po dlouhých 7 letech na pražský Transmission Festival! Nenechte si ujít představení nejnovější desky „Common Ground“.

GRUM
Skotský producent Grum poprvé představí svůj charakteristický progressive trance v České republice.

ILAN BLUESTONE
Další zástupce zvuku Anjunabeats (labelu Above & Beyond), který stejně jako Grum vystoupí na pražské edici poprvé!

LIQUID SOUL
Návštěvníci pražského Transmission Festivalu psytrance milují. Těšte se energický set s pořádnou nadílkou laserů!

MARKUS SCHULZ
Po roční pauze, kdy vystoupil se svým tech-trance aliasem „Dakota“, je zpátky jako Markus Schulz. Očekávejte úderný trance s krásnými vokály a představení nové hymny festivalu – „The Awakening“!

PAUL VAN DYK
Premiéra na Transmission! Máme obrovskou radost, že legenda taneční hudby a autor hitů „For An Angel“, „Nothing But You“, nebo „Let Go“ vystoupí na Transmission stage vůbec poprvé!

THOMAS COASTLINE
Warm-up setu se ujme už popáté v řadě oblíbený český DJ a producent Thomas Coastline!

VINI VICI
Obří úspěch závěrečného setu v roce 2016 se zapsal do historie Transmission Festivalu. Video set do dnešního dne shlédlo téměr 5 milionů lidí a tak byl návrat Vini Vici jen otázkou času.

VISION IMPOSSIBLE
Jedním z hlavních faktorů každého Transmission Festivalu jsou i projekce a vizualizace. Těch se už tradičně ujmou přední tvůrci audiovizuálních zážitků z Holandska.

Splň si své sny a ponoř se do noci plné světelných a laserových efektů! Show ‚The Awakening‘ zavítá příští rok do celého světa a vy máte jedinečnou možnost zažít ji jako první!

Vstupenky Regular Ticket se vstupem na hlavní plochu a přilehlé tribuny jsou v prodeji v síti Ticketportal v ceně 1590,- Kč. Goldfingers VIP Tickety a Golden Tickety jsou vyprodány.

Rovněž jsou na prodej i cestovní balíčky s hotelem a vstupenkou ZDE. Věková hranice pro vstup na Transmission Festival je 18 let.

#TMPRG18


Recent Posts

Start typing and press Enter to search