TRANSMISSION 2016 – POSLEDNÍ INFO A TIME TABLE

 In Novinky

Zjistěte důležité informace a time table Transmission ‚The Lost Oracle‘ v Praze.

Závěrečné přípravy velkolepé show Transmission ‘The lost Oracle’ jsou v plném proudu. Níže naleznete důležité informace, díky kterým prožijete ničím nerušený zážitek.

BEZPEČNOST NÁVŠTĚVNÍKŮ
Bezpečnost našich fanoušků a návštěvníků byla, je a vždy bude na prvním místě. Při vstupu do arény probíhá bezpečnostní kontrola za pomoci bezpečnostních rámů a zařízení RTG. Zajištění bezpečnosti objektu O2 areny je detailně řešeno Směrnicí bezpečnosti arény. Před každou akcí je také informována i policie ČR, která se řídí dle zákona a její jednotky jsou v těchto dnech v plném nasazení, aby zajistily bezpečnost veškerých konaných a plánovaných akcí v O2 areně.

PRE-PARTY S TRANSMISSION VSTUPENKOU V PÁTEK 28.10. ZDARMA
Transmission víkend startuje už v pátek večer a to na oficiální pre-party v klubu Mecca. Se vstupenkou na Transmission je vstup do klubu do 23:30 zdarma. Mecca má omezenou kapacitu a proto doporučujeme přijít včas, abyste se dostali dovnitř, to samé platí i pro guestlist. Po dosažení kapacity (1.200) bude platit pravidlo ,,1 ven – 1 dovnitř”. Pokud opustíte klub, nemůžete hned poté zpět dovnitř. Pro více informací a line-up navštivte stránku události: Pre-party Transmission 2016.

ČAS OTEVŘENÍ ARENY – VCHODY
Brány O2 areny se otevřou ve 20:00. Hrát se začíná ve 20:00, opening show je ve 21:30 hodin. Transmission končí v 06:00 nového času. Hlavní vchod pro držitele základních vstupenek najdete na severní straně. Držitelé VIP vstupenek mají přístup do O2 areny přes vchod č. 2 na severní straně. Držitelé Golden Tickets mají vstup č. 9 na severní straně Viz. mapa. Vstupenku můžete použít pouze jednou na vstup do O2 areny – není možné akci opustit a opět se vrátit.

VSTUPENKY
VIP vstupenky jsou vyprodané. Posledních 1000 základních vstupenek je k dispozici na TRANSMISSION.events a v síti Ticketportal. Pokud nebude vyprodáno, tak si bude vstupenky možné také zakoupit v den akce, a to od 10:00 ráno po celou noc do 5:00 dalšího dne na pokladnách O2 areny. Poslední Golden vstupenky mohou být také zakoupeny v O2 areně – na vstupu č. 10. Platba probíhá v Kč, Eurech a kreditními kartami. Abyste se vyhnuli pozdějším nedorozuměním, vřele vám doporučujeme zakoupit vstupenky pouze prostřednictvím oficiální prodejní sítě.

VÝMĚNA PAYLOGIC E-TICKETŮ
E-tickety od Paylogicu musí být vyměněny za originální Ticketportal vstupenky na pokladnách Paylogic na severní straně O2 areny Viz. mapa. Vstupenky si můžete vyměnit od 17:30 do 05:00.

GUESTLIST
Guestlist najdete na pokladně č. 5, která bude otevřená od 17:30 do 05:00. Viz mapa.

DRŽITELÉ TRANSMISSION TETOVÁNÍ
Pokud máte Transmission tetování najdete svoji vstupenku na vchodě č. 31. Poté, co předložíte svůj doklad totožnosti a poté, co si zkontrolujeme pravost Vašeho tetování, obdržíte vstupenku a projdete hlavními vchody do arény. Vchod č. 31 pro vyzvednutí vstupenek bude otevřen od 17:30 do 02:00. Vstup do areny je povolen od 20:00.

FOTOGRAFOVÉ A PRESS AKREDITOVANÍ
Fotografové a mediální partneři naleznou své akreditace u vchodu č. 31. Po kontrole dokladu totožnosti budete vpuštěni do areny. Vchod č. 31 bude otevřen od 20:00.

ŠATNA
Šatna pro majitele běžné vstupenky stojí 50 Kč nebo 2 Eura a nachází se ve 4. patře O2 areny. Dostanete se k ní přes eskalátory v severním foyer. K dispozici je omezené množství (600) skříněk, do kterých se vejdou 4 bundy. Pronájem skříňky stojí 200 Kč / 10 EURO + 100 Kč /5 EURO depozit, který bude vrácen při vrácení klíče. Do své skříňky pak máte přístup celou noc. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přijít včas, abyste měli možnost pronajmout si skříňku. Ohledně ztracených věcí, či reklamací po akci nás prosím kontaktujte na následujícím tel. čísle: +420 608 966 865.

VIP ŠATNA
VIP šatna se nachází v přízemí v severním foyer a je zdarma pro držitele VIP vstupenky. Tato šatna má omezenou kapacitu. Viz mapa. Ohledně ztracených věcí, či reklamací po akci nás prosím kontaktujte na následujícím tel. čísle: +420 721 036 132.

ZTRÁTY A NÁLEZY
Ztráty a nálezy budou po celou dobu akce na info stánku. Viz mapa.

PLATBY V O2 ARENĚ
Platby v O2 areně jsou přijímány v hotovosti a z velké části i platebními kartami v Kč a Eurech. V severním foyer areny se nachází bankomat. Viz. mapa.

TRANSMISSION OBLEČENÍ A DOPLŇKY
Velký stánek s Transmission Merchandise najdete za info stánkem. Malý stánek je situování v baru Lokomotivka. Viz mapa. K dostání budou Transmission trička, čepice, brýle, vlajky a další.

BOOKLET
Po vstoupení do O2 areny všichni návštěvníci mohou získat Transmission brožuru, která zahrnuje časový rozvrh vystoupení umělců, mapu a další zajímavý obsah.

HLADINA HLUKU
Hladina hluku se na akci pohybuje mezi 102 a 105 decibely. Abyste si chránili svůj sluch, doporučujeme vám vzít si špunty do uší, které můžete zakoupit v Merchandise stánku.

MINIMÁLNÍ VĚK
Minimální věk pro vstup na Transmission je 18 let. Více informací naleznete v návštěvním řádu O2 areny.

TOALETY
O2 arena nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma. Pro VIP hosty jsou k dispozici také VIP toalety, které se nachází na západní straně, poblíž KARE VIP Lounge.

PARKOVÁNÍ
Pro parkování můžete využít parkoviště, které se nachází v bezprostřední vzdálenosti O2 areny. Přečtěte si pečlivě informace o parkování.

TAXI
V průběhu celé noci budou před O2 arenou stát vozy taxislužby. Najdete je poblíž hlavního vchodu v ulici Ocelářská.

VEŘEJNÁ DOPRAVA
O2 arena se nachází v ulici Českomoravská č. 2345/17, Praha 9. Vedle O2 areny je stanice metra ”Českomoravská”. Dále zastávka tramvaje a autobusu. Vlakové nádraží “Praha –Libeň” se nachází v pěší vzdálenosti od areny. Více info o dopravě do a z areny najdete zde.

FOTKY A VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na Transmission, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty / GoPro kamery. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery mohou používat pouze speciálně akreditovaní. Akreditace pro letošní edici jsou již uzavřené.

KOUŘENÍ
Kouření je v O2 areně povoleno pouze na vyhrazených místech. Viz mapa. V případě porušení zákazu kouření může pořadatelská služba vyvést návštěvníka, který tento zákaz porušil, z prostor O2 areny bez náhrady.

NENÍ POVOLENO!!!
Do O2 areny je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé ani měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, laserová ukazovátka, hole, tzv. selfie tyče a teleskopické hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty, a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat bezpečnost návštěvníků akce. Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány.

ŽIVÉ RADIO VYSÍLÁNÍ
Od 21:00 do 06:00 bude probíhat živé vysílání přímo z O2 areny v Praze skrze Transmission Radio. Všechny sety, interview a další můžete ladit na di.fm/trance

SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Celé dění před akcí, během akce a po akci můžete také sledovat prostřednictvím následujících kanálů:

Facebook Transmission  –  Twitter Transmission  –  Instagram Transmission

Nezapomeňte používat hashtag: #TM16PRG

ČASTO KLADENÉ DOTAZY
V případě, že máte nějaké dotazy, podívejte se nejprve do sekce ČASTÉ OTÁZKY na našem webu, nebo nám zašlete e-mail na adresu transmission (zavináč) unitedmusic.cz či zprávu na Facebookovém profilu Transmission.

TIME TABLE
20:00 | OTEVŘENÍ
20:00 | Thomas Coastline (warm up)
21:30 | Orkidea
22:55 | MaRLo
00:15 | Markus Schulz
01:45 | Transmix od Vision Impossible
02:00 | Gouryella
02:00 | John O’Callaghan (Ve 3 hod. jde čas o hodinu zpět)
03:30 | Driftmoon b2b ReOrder
04:45 | Vini Vici
06:00 | KONEC

Přijďte do areny včas, aby Vám neunikl začátek show.

PŘEJEME VÁM, ABY PRO VÁS BYLA LETOŠNÍ TRANSMISSION ÚŽASNÝM ZÁŽITKEM! UVIDÍME SE NA TANEČNÍM PARKETU!

Map O2 Arena 2016

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search