TRANSMISSION 2017 V PRAZE MÁ SVÉ DATUM

 In Novinky

Nechte se unést za hranice všedních dní a vychutnejte si další výjimečné okamžiky. S potěšením Vám oznamujeme, že termín pro letošní Transmission je 25. listopadu 2017. Omezený počet zvýhodněných Early Bird vstupenek bude v prodeji od čtvrtka 6. dubna 2017.

Pre-Sale Trailer

Po vyprodané loňské edici, která přivedla do Prahy návštěvníky z více než 60 zemí světa, po úspěšném úvodu v Asii před několika týdny, který přivedla návštěvníky z více než 50 zemí do Thajska, vznikne další zážitek s úplně novou dechberoucí show pro Transmission v Praze.
Znovu bude krásná O2 arena v Praze, jedno z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě, přeměněna na obrovský taneční chrám pro stylovou celonoční oslavu. Transmission se rozvíjela a vyvinula až do jedné z nejokázalejších trancových akcí na Zemi a vybudovala si reputaci svou výjimečnou a fantastickou produkcí složenou ze světelných a laserových show.
Dláždí si svou cestu do budoucnosti s hluboce zakořeněnou vášní a elánem, Transmission nadále pokračuje v oslňování smyslů a ohromování obrovských davů.
Téma a line-up této edice bude oznámen v pozdější době. Jistotou však je, že každá edice je zcela nové dobrodružství.
Nesněte jen, ale vstupte do noci plné kouzel.

Early Bird vstupenky budou k dispozici v omezeném množství a prodej začne 6. dubna v 9:00 přes Ticketporta a Paylogic:  Transmission – Vstupenky

TRANSMISSION PRAHA
25.11.2017
O2 ARENA PRAHA
www.o2arena.cz
Věková hranice: 18 let

Pro více informací sledujte Transmission na těchto kanálech:

Aftermovie Transmission ‘The Lost Oracle’ Praha 2016

Recent Posts

Start typing and press Enter to search