TRANSMISSION PRAHA 2016 – TÉMA A KOMPLETNÍ LINE UP

 In Novinky

Transmission oznamuje kompletní line up a novou show pro 10tou výroční edici v pražské O2 areně.

V sobotu 29. října oslaví Transmission Festival své 10-ti leté výročí s premiérovou show nazvanou ‘The Lost Oracle‘ (Ztracená věštkyně).
Tato konkrétní akce nám slibuje, že se stane nezapomenutelnou nocí. Nová show nás zavede do chrámu, kde se pokusíme získat informace o budoucnosti a rozluštit ji z magické krychle. Více než kdykoliv předtím bude tato show audiovizuální podívanou, kde se propojí zvuk a vizuální svět. Můžete očekávat neobyčejné množství laserů v kombinaci s více než 300 světelnými instalacemi, jež budou detailně propojeny se speciálními efekty, video-mappingem a vystoupeními tanečníků a herců, a vytvoří tak výjimečnou show, která s jistotou ohromí vás a vaše smysly.
Hrdinové taneční hudby, jež vystoupí na této jedenáctihodinové podívané a jež vyzvednou tuto noc na vyšší úroveň s jejich unášejícími basy a povznášejícími melodiemi, jsou Markus Schulz, Ferry Corsten presenting Gouryella, John O’Callaghan, MaRLo, Vini Vici, Orkidea a duo Driftmoon a ReOrder, kteří se dali dohromady speciální pro Transmission, aby předvedli exkluzivní ‚back to back‘ vystoupení. Pro celou noc nás rozehřeje český warm-up DJ Thomas Coastline.
A konečně – jedním z hlavních momentů každé Transmission je Transmix, což je předem připravený mix se synchronizovanou světelnou a laserovou show v kombinaci s ohromujícími vizualizacemi v podání holandského ceněného VJ týmu Vision Impossible. Připravte se na jedinou show svého druhu s množstvím umělců, s množstvím umění se světly, lasery a ohňostroji, která jako obvykle přitáhne lidi z více než 60 zemí v pražské O2 areně, aby společně prožili tento neobyčejný zážitek nočního života.

Ujistěte se, že budete součástí a shlédněte úplně nový trailer k nadcházející show.

Prodej vstupenek probíhá u Ticketportal.

Minimální věk pro vstup na akci je 18 let.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search