TRANSMISSION THAJSKO 2017 – PRODEJ VSTUPENEK

 In Novinky

Úplně první Transmission Festival v Asii spouští prodej Early Bird vstupenek v sobotu 1. října.

V pátek 10. března 2017 se odehraje premiéra dobře známého a prvotřídního trancového festivalu Transmission v Asii, pro který se otevřou dveře haly BITEC v Bangkoku v Thajsku. Prodej Early Bird a VVIP (Cabana) začne v sobotu 1.10.2016 v síti Ticketmelon.com ve 12:00 Thajského času (UTC +7). Prodej VIP vstupenek bude umožněn krátce po uvedení první vlny do prodeje.

Evropský festival přijede se svým 20-ti členným produkčním týmem a přiveze s sebou nejnovější show: Transmission ‚The Lost Oracle‘, která předvede svůj debut 29.10.2016 v Praze v průběhu oslav svého 10-ti letého výročí. Bude to nezapomenutelná noc, která nás zavede do chrámu, v němž se věštkyně pokusí rozluštit budoucnost z magické kostky.

Více než kdykoliv předtím bude tato show audiovizuální podívanou, kde se propojí zvuk a vizuální svět. Můžete očekávat neobyčejné množství 18 laserů v kombinaci s více než 300 světelnými instalacemi, jež budou detailně propojeny se speciálními efekty, video-mappingem a vystoupeními tanečníků a herců, a vytvoří tak výjimečnou show, která s jistotou ohromí vás a vaše smysly a to bude jistě něco, co nebylo v Asii k vidění. Transmission Festival v Asii bude umístěn do zbrusu nové haly 100 v BITEC, což je jediné místo, kde může být postavena 44 metrů široká a 23 metrů široká stage.

Hrdinové taneční hudby, jež byly prozatím oznámeni jsou headlineři Aly & Fila, Ferry Corsten a Omnia. Nejméně 4 další mezinárodní vystupující umělci budou přidání v nadcházejících týdnech. Společně s místním warm-up DJem se odebereme na hudební cestu, která začne v 18:00 a skončí v 02:00.

Jedním z hlavních momentů každé Transmission je Transmix, což je předem připravený mix se synchronizovanou světelnou a laserovou show v kombinaci s ohromujícími vizualizacemi v podání holandského ceněného VJ týmu Vision Impossible. Připravte se na jedinou show svého druhu s množstvím umělců, s množstvím her se světly, lasery a ohňostroji, která přitáhne lidi z celého světa do thajského hlavního města a spojí nás při úchvatném zážitku nočního života.

Ujistěte se, že budete součástí a prohlédněte si trailer (pražská edice) zde:

Transmission Thajsko ‘The Lost Oracle’
10.03.2017 BITEC hall 100 Bangkok, Thajsko
18:00 – 02:00

1000 Early Bird základních vstupenek v prodeji od 1.10.2016 v síti Ticketmelon.com za 2300 THB.
1. vlna, VIP a Cabana budou v prodeji krátce poté.

Více informací: Transmission.events
Facebook stránka: Transmission Festival Asia
Facebooková událost: Transmission Thailand 2017

#TM17Bkk

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search